  • WSN69274R700JEA
WSN69274R700JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN69274R700JEA
HK JDW NO:
866-WSN69274R700JEA
Description:
Wirewound, 4.7Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN69274R700JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W