  • WSN69274R530FEK
WSN69274R530FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN69274R530FEK
HK JDW NO:
866-WSN69274R530FEK
Description:
Wirewound, 4.53Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN69274R530FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.53Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W