  • WSN692738R30JEA
WSN692738R30JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN692738R30JEA
HK JDW NO:
866-WSN692738R30JEA
Description:
Wirewound, 38.3Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN692738R30JEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    38.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W