  • WSN69272K740DEA
WSN69272K740DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN69272K740DEA
HK JDW NO:
866-WSN69272K740DEA
Step5Bar-code shipping tag
WSN69272K740DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    2.74kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W