  • WSN69272K460FEK
WSN69272K460FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN69272K460FEK
HK JDW NO:
866-WSN69272K460FEK
Package:
6927
Datasheet:
Description:
Wirewound, 2.46kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN69272K460FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    2.46kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W