  • WSN69271K620FEK
WSN69271K620FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN69271K620FEK
HK JDW NO:
866-WSN69271K620FEK
Datasheet:
WSN69271K620FEK
Description:
Wirewound, 1.62kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN69271K620FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.62kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W