  • WSN692718R00DEK
WSN692718R00DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN692718R00DEK
HK JDW NO:
866-WSN692718R00DEK
Step5Bar-code shipping tag
WSN692718R00DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    18Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W