  • WSN45277R320FEA
WSN45277R320FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN45277R320FEA
HK JDW NO:
866-WSN45277R320FEA
Step5Bar-code shipping tag
WSN45277R320FEA
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    7.32Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%