  • WSN452764R90JEA
WSN452764R90JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN452764R90JEA
HK JDW NO:
866-WSN452764R90JEA
Description:
Wirewound, 64.9Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN452764R90JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    64.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W