  • WSN45275R360JEA
WSN45275R360JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN45275R360JEA
HK JDW NO:
866-WSN45275R360JEA
Description:
Wirewound, 5.36Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45275R360JEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.36Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W