  • WSN452747R00FEA
WSN452747R00FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN452747R00FEA
HK JDW NO:
866-WSN452747R00FEA
Description:
Wirewound, 47Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN452747R00FEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    47Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W