  • WSN4527475R0JEK
WSN4527475R0JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN4527475R0JEK
HK JDW NO:
866-WSN4527475R0JEK
Datasheet:
WSN4527475R0JEK
Description:
Wirewound, 475Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN4527475R0JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    475Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W