  • WSN45273R040JEB
WSN45273R040JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN45273R040JEB
HK JDW NO:
866-WSN45273R040JEB
Description:
Wirewound, 3.04Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45273R040JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.04Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W