  • WSN452722R00FEA
WSN452722R00FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN452722R00FEA
HK JDW NO:
866-WSN452722R00FEA
Description:
Wirewound, 22Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN452722R00FEA
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W