  • WSN45271R300JEK
WSN45271R300JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN45271R300JEK
HK JDW NO:
866-WSN45271R300JEK
Datasheet:
WSN45271R300JEK
Description:
Wirewound, 1.3Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45271R300JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W