  • WSN45271R020DEK
WSN45271R020DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN45271R020DEK
HK JDW NO:
866-WSN45271R020DEK
Step5Bar-code shipping tag
WSN45271R020DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.02Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W