  • WSN45271K370DEA
WSN45271K370DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN45271K370DEA
HK JDW NO:
866-WSN45271K370DEA
Description:
Wirewound, 1.37kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45271K370DEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.37kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W