  • WSN452716R20JEA
WSN452716R20JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN452716R20JEA
HK JDW NO:
866-WSN452716R20JEA
Datasheet:
WSN452716R20JEA
Description:
Wirewound, 16.2Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN452716R20JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    16.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W