  • WSN25159R650FEK
WSN25159R650FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN25159R650FEK
HK JDW NO:
866-WSN25159R650FEK
Step5Bar-code shipping tag
WSN25159R650FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    9.65Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W