  • WSN251595R00JEA
WSN251595R00JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN251595R00JEA
HK JDW NO:
866-WSN251595R00JEA
Datasheet:
WSN251595R00JEA
Description:
Wirewound, 95Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251595R00JEA
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    95Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W