  • WSN251582R50DEA
WSN251582R50DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN251582R50DEA
HK JDW NO:
866-WSN251582R50DEA
Datasheet:
WSN251582R50DEA
Description:
Wirewound, 82.5Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251582R50DEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    82.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W