  • WSN25154R920JEB
WSN25154R920JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN25154R920JEB
HK JDW NO:
866-WSN25154R920JEB
Description:
Wirewound, 4.92Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN25154R920JEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.92Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W