  • WSN25154R530DEA
WSN25154R530DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN25154R530DEA
HK JDW NO:
866-WSN25154R530DEA
Step5Bar-code shipping tag
WSN25154R530DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.53Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W