  • WSN251545R30JEA
WSN251545R30JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN251545R30JEA
HK JDW NO:
866-WSN251545R30JEA
Datasheet:
WSN251545R30JEA
Description:
Wirewound, 45.3Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251545R30JEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    45.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W