  • WSN251544R20DEK
WSN251544R20DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN251544R20DEK
HK JDW NO:
866-WSN251544R20DEK
Step5Bar-code shipping tag
WSN251544R20DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    44.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W