  • WSN251528R70JEB
WSN251528R70JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN251528R70JEB
HK JDW NO:
866-WSN251528R70JEB
Description:
Wirewound, 28.7Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251528R70JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    28.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W