  • WSN251525R00FTB
WSN251525R00FTB
advertisement
Manufacturer No:
WSN251525R00FTB
HK JDW NO:
866-WSN251525R00FTB
Description:
Wirewound, 25Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251525R00FTB
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    25Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W