  • WSN25151R780FEB
WSN25151R780FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN25151R780FEB
HK JDW NO:
866-WSN25151R780FEB
Description:
Wirewound, 1.78Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN25151R780FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.78Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W