  • WSN251519R60JEK
WSN251519R60JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN251519R60JEK
HK JDW NO:
866-WSN251519R60JEK
Datasheet:
WSN251519R60JEK
Description:
Wirewound, 19.6Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251519R60JEK
    Select All
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    19.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W