  • WSN251519R60FEB
WSN251519R60FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN251519R60FEB
HK JDW NO:
866-WSN251519R60FEB
Description:
Wirewound, 19.6Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251519R60FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    19.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W