  • WSN251517R40JEB
WSN251517R40JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN251517R40JEB
HK JDW NO:
866-WSN251517R40JEB
Description:
Wirewound, 17.4Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251517R40JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    17.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W