  • WSN2515175R0DEB
WSN2515175R0DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN2515175R0DEB
HK JDW NO:
866-WSN2515175R0DEB
Description:
Wirewound, 175Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN2515175R0DEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    175Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W