  • WSN2515169R0FEA
WSN2515169R0FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN2515169R0FEA
HK JDW NO:
866-WSN2515169R0FEA
Step5Bar-code shipping tag
WSN2515169R0FEA
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    169Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%