  • WSF4527988R0DEEB
WSF4527988R0DEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527988R0DEEB
HK JDW NO:
866-WSF4527988R0DEEB
Description:
Metal Film, 988Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527988R0DEEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    988Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W