  • WSF452797K60DEEB
WSF452797K60DEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452797K60DEEB
HK JDW NO:
866-WSF452797K60DEEB
Description:
Metal Film, 97.6kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452797K60DEEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    97.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W