  • WSF45278K250FHEA
WSF45278K250FHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45278K250FHEA
HK JDW NO:
866-WSF45278K250FHEA
Description:
Metal Film, 8.25kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45278K250FHEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.25kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W