  • WSF45277K870DKEK
WSF45277K870DKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45277K870DKEK
HK JDW NO:
866-WSF45277K870DKEK
Description:
Metal Film, 7.87kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45277K870DKEK
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W