  • WSF452778K70FKEK
WSF452778K70FKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452778K70FKEK
HK JDW NO:
866-WSF452778K70FKEK
Description:
Metal Film, 78.7kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452778K70FKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    78.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W