  • WSF45276K810FKTA
WSF45276K810FKTA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45276K810FKTA
HK JDW NO:
866-WSF45276K810FKTA
Description:
Metal Film, 6.81kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45276K810FKTA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    6.81kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W