  • WSF45276K040DEEA
WSF45276K040DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45276K040DEEA
HK JDW NO:
866-WSF45276K040DEEA
Description:
Metal Film, 6.04kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45276K040DEEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    6.04kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W