  • WSF452768R00FKEK
WSF452768R00FKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452768R00FKEK
HK JDW NO:
866-WSF452768R00FKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF452768R00FKEK
    4527
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    68Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W