  • WSF452765R00FHEB
WSF452765R00FHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452765R00FHEB
HK JDW NO:
866-WSF452765R00FHEB
Description:
Metal Film, 65Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452765R00FHEB
  • Resistance
    65Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C