  • WSF452760R40JKEB
WSF452760R40JKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452760R40JKEB
HK JDW NO:
866-WSF452760R40JKEB
Description:
Metal Film, 60.4Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452760R40JKEB
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    60.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W