  • WSF452760K40DEEB
WSF452760K40DEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452760K40DEEB
HK JDW NO:
866-WSF452760K40DEEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF452760K40DEEB
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    60.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W