  • WSF4527562R0DHEK
WSF4527562R0DHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527562R0DHEK
HK JDW NO:
866-WSF4527562R0DHEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527562R0DHEK
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    562Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W