  • WSF452755R00FEEB
WSF452755R00FEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452755R00FEEB
HK JDW NO:
866-WSF452755R00FEEB
Description:
Metal Film, 55Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452755R00FEEB
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    55Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W