  • WSF452754K90FEEA
WSF452754K90FEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452754K90FEEA
HK JDW NO:
866-WSF452754K90FEEA
Description:
Metal Film, 54.9kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452754K90FEEA
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    54.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W