  • WSF452749K90FEEK
WSF452749K90FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452749K90FEEK
HK JDW NO:
866-WSF452749K90FEEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF452749K90FEEK
    4527
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    49.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W