  • WSF452742K20DKEB
WSF452742K20DKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452742K20DKEB
HK JDW NO:
866-WSF452742K20DKEB
Description:
Metal Film, 42.2kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452742K20DKEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    42.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W