  • WSF452741R00DKEA
WSF452741R00DKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452741R00DKEA
HK JDW NO:
866-WSF452741R00DKEA
Description:
Metal Film, 41Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452741R00DKEA
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    41Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W